UWAGA RODZICE!

(Zam: 27.08.2020 r., godz. 14.18)
W związku z prośbą Rodziców o zmianę godziny spotkania organizacyjnego w dniu 31 sierpnia 2020r. informuję, że SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 31 sierpnia 2020r. (poniedziałek) o godz.17.00 w ogrodzie przedszkolnym.
Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami w grupach.

Ze względu na stan epidemii prosimy o zachowanie dystansu społecznego wynoszącego min. 1,5 metra.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie odbędzie się w innym terminie, ale w tym dniu Rodzice proszeni są o odebranie kompletu dokumentów do uzupełnienia dla każdego dziecka i dostarczenie ich do wychowawców grup w dniu 1 września.

Przed posłaniem dziecka do przedszkola Rodzice proszeni są o zapoznanie się Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Samorządowego pod ,,Wesołym Ekoludkiem” w Dręszewie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,która znajduje się na stronie www. przedszkola pod adresem ekoprzedszkole.dabrowka.net.pl/dokumenty/.