Kiermasz książek

Ogłaszamy, że organizujemy

KIERMASZ KSIĄŻEK

z Księgarnią Tuliszków i Wydawnictwem Drugi Tom,

który odbędzie się w Przedszkolu Samorządowym pod,, Wesołym Ekoludkiem” w Dręszewie

w dniach 27 listopada-1 grudnia 2023r. w godz. 13.00-15.00.

Kiermasz dla dzieci z grup Krasnali, Muchomorków i Biedronek będzie zorganizowany w łączniku na parterze budynku przedszkola.

Osoba kontaktowa do sprzedaży książek: Julia Stankiewicz

Kiermasz dla dzieci z grup Stokrotek i Ekoludków  będzie zorganizowany w holu przedszkolnym na piętrze budynku przedszkola.

Osoba kontaktowa do sprzedaży książek: Izabela Wardak

Dzieci 5-6 letnie dojeżdżające autokarem szkolnym mogą samodzielnie dokonać zakupu książek.

Dochód z kiermaszu książek będzie przeznaczony na zakup monitora interaktywnego dla dzieci 5 letnich.