Podziękowanie za udział w warsztatach

Data: 09.12.2023 r., godz. 09.02    156
Serdecznie dziękujemy...

Podziękowanie za udział w warsztatach

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe, na które zaprosiliśmy rodziców.
4 i 5 grudnia nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną i przywiązania do najbliższych,  rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności plastycznej. W rodzinnej atmosferze, powstały niepowtarzalne ozdoby choinkowe.  Wszystkim towarzyszył dobry humor, zaś wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas  i wspólną zabawę!

Zapraszamy do galerii zdjęć.